Můj víkend

ŽENA BOHYNĚ

Najít si čas sama na sebe chce velkou odvahu. A víkend plný ženských kruhů, tvoření, zdravého jídla, meditace a práce na svém JÁ uprostřed hor to je výzva.

Výzva, kterou si dopřálo 10 úžasných žen, které za jeden víkend dokázaly neuvěřitelné věci. Ty proměny, energie a podpora, pochopení mnohých souvislostí, možná i nalezení svého směru, kudy se mám vydat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ani není  možné popsat jak krásný pocit je, když se ve společnosti stejně naladěných žen zasmějete, nebo naopak popláčete a necháte odejít to, co již vám neslouží. Cítit tu sílu, která je ve mně a v nás – propojení se se sebou s ženami a se zemí je jedinečné a nepopsatelné.

 

Moc moc bych přála toto zažít každé ženě, ten pocit že vše je v pořádku a může se projevit tak jak to cítí ať je to smích, pláč, tanec či zpěv. Ta svoboda času, prostoru a energie. Ten pocit, že dokážu cokoli.

 

 

Jak důležité je zaměřit se na to co mohu změnit, co pro sebe mohu udělat. Již teď můžeš změnit mnoho věcí, třeba svou myšlenku – já jsem bohyně, jsem krásná a zdravá. JÁ TO DOKAŽU.

 

Co jím je základní kámen toho jak se cítím. Velmi si vážím mé úžasné přítelkyně Petry Krejcové, která nám na víkendu ukázala jak být čarodějkou kuchyně a jak můžeme díky jídlu předávat zdraví, lásku a úctu nejen sobě, ale i své rodině.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se napojit na své já nám pomohla jedinečná Mili Vodičková, která nás provedla meditací za svým já a byla nám neuvěřitelnou inspirací a pomocníkem v jakýchkoli nesnázích. Děkujeme.

 

Největší obdiv však patří ženám, které se vydaly na svou cestu za svými sny, svým JÁ. JSTE HRDINY, BOHYNĚ, KRÁSNÉ, JEDINEČNÉ.

Moc moc se těším na další ženský víkend, který již plánujeme.