Síla kamenů

Krystaly a minerály mají jedinečné vlastnosti, dokážou změnit negativní auru v pozitivní a pomáhají odstranit ničivé energie z našich těl, domovů a zahrad. 🤗❤️
Na světě existuje mnoho minerálů, já vám dnes povím něco málo o některých z nich.
Důležité je, že nikdy nezáleží na velikosti kamenů, výsledek je vždy stejný. 😉
Rada: Krystaly byste měli každý týden či dva omýt. Můžeme je vzít s sebou do vany ( aby se očistily od vnějších energií a nasály tu vaší) nebo je prostě ponořte do misky s vodou.
Při úplňku necháme nabít.
 
AMETYST 💜
Tento fialový kámen má jemné vibrace a můžete ho použít při léčení nebo jako uklidnění při stresu, nervech, nemoci.
Můžete ho položit blízko člověka, který je nemocný nebo ve stresu. Nebo ho můžete nosit na těle, po týdnu nošení kámen opláchněte vlažnou vodou a nechte přes noc uschnout. Při úplňku necháme kámen nabít.
 
CITRÍN 💛
Citrín má v sobě energii a barvu slunce. Je to kámen, který vás harmonizuje. Pokud jste osamělí, vezměte citrín do ruky a vnímejte energii lásky, která přichází do vaší duše. Pokud se na někoho zlobíte a potřebujete se uklidnit, je to právě citrín co vám pomůže se uklidnit.
Je to kámen hojnosti, štěstí a inspirace. Proto neustále noste tento kámen u sebe. ( já mám náramek s citrínem)
 
KŘIŠŤÁL 🤍
Křišťál je bezbarvou odrůdou křemene, je pokládán za základní kámen každé sbírky ( já ho mám v umyvadle – čistí energie někdy mohu povědět více)
Jeho použití je velmi široké, skvěle uklidňuje emoce a zraněné city. Také pokud trpíte nedostatkem sebeúcty. Znásobuje magická přání. Používejte ho pro spojení s duchovním já.
 
RŮŽENÍN🌸
Růženín uzdravuje ledviny a nadledvinky, potíže v hrudníku, nebo plicích. Pomáhá v prevenci před Alzheimerovou a Parkinsonovou nemocí. Odstraňuje negativní energii a nahrazuje milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů. Vyhojí vnitřní bolesti a strádání. Elixír z růženínu hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť. Růženín přitahuje lásku a nové vztahy. Vhodné používat před obdobím těhotenství.
Růženín je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou silou lásky, vysokými spirituálními vibracemi, silnou léčivou a očistnou mocí.
 
Používáte nějaké kameny a na co?
Já je miluji a jsou součástí mého každodenního života.
Velmi jsem si oblíbila YONI vajíčka. Pokud chceš vědět proč napiš. ❤️🙏
Těším se na vaše zkušenosti. 
 
 
Více zde:  YONI VAJÍČCÍCH