Nalezni svou ženskost

Tento kurz, je určený všem ženám, které hledají porozumění se svou ženou uvnitř. Na pochopení své ženskosti, cykličnosti, jak pečovat o své tělo tak, aby jsi uměla využít všeho co ti nabízí.  A je toho spousty… Co tě v kurzu čeká?

 • 1 týden – Úvod do cykličnosti  – náměty na úkoly, které ti pomohou začít se vnímat a chápat
 • 2 týden – Zima = menstruační fáze, jak ji využít co vše mi přináší a proč jí mám tolik ráda, meditace na prohloubení spojení
 • 3 týden – Jaro = předovulační fáze, co nám jaro přináší ? Na co se hodí? Meditace přímo na toto období. 
 • 4 týden – Léto = ovulační fáze – Jaké výhody má tato fáze? Meditace na podporu tohoto týdne.
 • 5 týden – Podzim = předmenstruační fáze – kouzelná, čarovná plná tvořivé energie – Jak tuto sílu objevit ? Meditace, která ti v tom pomůže.
 • 6. týden – Jak to vše upevnit, čím je možné podpořit. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nalezni svou ženskost

 

Nalezni bezpečný prostor uvnitř sebe sama. Vyžij všechny výhody svého menstruačního cyklu, kouzlo nalezení svobody, nekonečné lásky a porozumění co tvé tělo žádá. Nauč se vnímat, který týden je vhodný k jakým činnostem. 

 • KDY JE NEJLEPŠÍ ČAS NA PROCOVNÍ POHOVOR, SCHŮZKU
 • KDY A JAK JE ČAS PNÁNOVAT CO JE PRO MNE DŮLEŽITÉ
 • JAK O SEBE PEČOVAT
 • JAK MEDITOVAT ( vhodné i pro začátečníky) 
 • JAK NAJÍT SVŮJ TALENT, SMĚR, TOUHU

TO VŠE A MNOHEM VÍCE V KURZU NALEZNI SVOU ŽENSKOST. 

 

1490,- Kč / za rok 

KOUPIT

 


 

Budete k němu mít přístup 1 rok, aby jste se k němu mohla vracet a nacházet stále něco nového. Naučíte se pochopit proč jeden týden stihnete vše a s úsměvem na rtech a jindy se vám nechce vůbec nic. Jak si rozvrhnout aktivity tak, aby jsi byla šťastná v každé ze 4 fází tvého cyklu. 

 

 

 

 

                   

Chybí ti pohlazení, něha, láska, pochopení? Máš pocit, že nic nestíháš? Najdi si díky své menstruaci čas na vše co je pro tebe důležité, tím že pochopíš jak a kdy je co nejlepší dělat. Konkrétní návody uvnitř kurzu pro TEBE. 

KDO JE VE TVÉM ŽIVOTĚ TEN NEJDŮLEŽITĚJŠÍ? JEN POKUD BUDEŠ ŠŤASTNÁ TY MŮŽE BÝT ŠTASTNÉ TVÉ OKOLÍ. 

 

NENÍ NA CO ČEKAT DEJ SE NA PRVNÍ MÍSTO. ( nikomu nepomůžeš jako unavená, protivná, bez života) 

 

 


Co tě čeká během 6 týdnů? 

 

4 FÁZE TVÉHO CYKLU, MEDITACE, ZPÍVÁNÍ, ZAJÍMAVÉ ÚKOLY, KTRÉ TI POMOHOUT UVĚŘIT SVÉMU JÁ. 

6 týdnů, kde se společně budeme věnovat: 

 • úvodu do ženské cykličnosti + BONUS ( jaký vztah máš ke svému pohlaví, jak začít) 
 • období menstruace – ZIMA + MEDITACE ( video jak meditovat vhodné i pro začátečníky, jak využít týden menstruace co je a není vhodné) 
 • období předovulační – JARO + MEDITACE  ( meditace je vždy na dané období jak ho ještě lépe na vnímat, uchopit, využít, co nám jaro přináší ) 
 • ovulační období – LÉTO + MEDITACE ( co je pro tebe v létě nejvhodnější, jakým způsobem se sebou komunikovat) 
 • předmenstruační období – PODZIM +MEDITACE ( úžasná fáze plná kouzel, jak najít svou cestu, cen) 
 • jak to vše ukotvit 

Každé z fází JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA je věnován jeden týden, přesně tak, jak je to v tvém cyklu, aby vše dávalo smysl a ty jsi mohla týden pozorovat co se s tebou děje a pochopíš proč. Tím se naučíš tento cyklus vnímat časem natolik, že už si nikdy nenaplánuješ úklid domu na ZIMU a plánování na JARO. 

 

Meditace je vždy na konkrétní fázi JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA – pomůže ti lépe vše pochopit a ukotvit, jsou v MP3 – můžeš tedy stáhnout a poslouchat, kdykoliv a kdekoliv. K meditacím je i video jak meditovat – je to vysvětleno tak, že to zvládne i úplný meditační začátečník. 

 

 

Ke kurzu máš přístup 1 rok, můžeš se tedy k videím vracet a to i doporučuji – po 3 měsících sledování a vnímání svého těla nalezneš poklad -který ti byl dán a naučíš se ho vnímat, ale i šířit.   Těším se na TEBE uvnitř….. Markéta Nováková – učím ženy být tvůrkyní svého života. Chceš i ty tvořit svůj život?    

 

KOUPIT

 


Co o kurzu říkají ženy, které si jím prošly:

 

Úvod do kurzu se mi líbit, něco takového jsem nečekala, bylo to fajn. Líbil se mi panáček a také omalovánka. Někdy to byla vyloženě výzva, nic bych neměnila. \n Meditace byly krásné a tady bylo úžasný i video o úvodu k meditaci, informace byly pro mě velmi zajímavý. \n Celý kurz se mi líbil a určitě se k jednotlivým týdnům budu i nadále vracet. Je to moc hezky vytvořený a vymyšlený. Ještě jednou ti moc děkuji za tu možnost se takto kurzu zúčastnit a těším se na další setkání s tebou.

 


         

 Jsem moc vděčná za to, že se jsem mohla být součástí. Díky kurzu jsem se naučila napojit lépe na své tělo a pochopit své nálady. Myslela jsem že být ženou je dar. Ale teď vím že jsem dcerou země a země je ve mě.

Děkuji Markétko, jsi nejlepší učitel.      


Markétu Novákovou vřele doporučuji, protože mě toho v životě hodně naučila. Je to žena s velkým Ž s otevřeným srdcem… ❤️ Petra Bočánková 

 

 

 

Těším se i na tvou proměnu. Co vše je možné, aby se za několik týdnů ve tvém životě změnilo? Pojď to se mnou objevit. KOUPIT